Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Owner
pl: Właściciel

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Select Filter
pl: Wybierz filtr
