Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය
