Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Owner
sl: Lastnik

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.
