Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Owner
sv: Ägare

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Ordering
sv: Beställer
