Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Owner
tr: Sahibi

en: Operator
tr: İşletmen

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Field Type
tr: Alan Tipi

en: Ordering
tr: Sipariş vermek
