Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Owner
ug: ئىگىسى
