Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Default
ca: Per defecte

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: on
ca: a

en: Main background
ca: Fons principal

en: Show &mdash; @configuration.label
ca: Mostra &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
ca: Amaga &mdash; @configuration.label
