Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Default
cs: Výchozí

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Show &mdash; @configuration.label
cs: Zobrazit &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
cs: Skrýt &mdash; @configuration.label
