Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: on
el: ανοικτό

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Show &mdash; @configuration.label
el: Εμφάνιση &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
el: Απόκρυψη &mdash; @configuration.label
