Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Default
es: Por defecto

en: Submitted by
es: Enviado por

en: Basic Settings
es: Opciones básicas

en: on
es: activo

en: Main background
es: Fondo principal

en: Show &mdash; @configuration.label
es: Mostrar &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
es: Ocultar &mdash; @configuration.label
