Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: on
hu: be

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Dark Gray/Blue
hu: Sötétszürke/kék

en: Gray/Green
hu: Szürke/zöld

en: Show &mdash; @configuration.label
hu: Mutatás &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
hu: Elrejtés &mdash; @configuration.label
