Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: on
nl: op

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Show &mdash; @configuration.label
nl: Toon &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
nl: Verberg &mdash; @configuration.label
