Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Default
pl: Domyślny

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: on
pl: na

en: Main background
pl: Główne tło

en: Show &mdash; @configuration.label
pl: Pokaż &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
pl: Ukryj &mdash; @configuration.label
