Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Default
pt: Padrão

en: Submitted by
pt: Enviado por

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: on
pt: em

en: Main background
pt: Plano de fundo principal

en: Show &mdash; @configuration.label
pt: Exibir &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
pt: Ocultar &mdash; @configuration.label
