Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Default
tr: Varsayılan

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Show &mdash; @configuration.label
tr: @configuration.label &mdash; görüntülensin

en: Hide &mdash; @configuration.label
tr: @configuration.label &mdash; etiketini gizle
