Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች
