Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Create
ca: Crea

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Role
ca: Rol

en: Exception
ca: Excepció

en: Send interval
ca: Interval d'enviament

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: List of roles
ca: Llista de rols

en: %email is not a valid email address.
ca: %email no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: %emails are not valid email addresses.
ca: %emails no són adreces de correu electrònic vàlides.
