Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Create
hr: Stvori

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Role
hr: Uloga

en: Exception
hr: Izuzetak

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
