Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Send interval
bs: Interval slanja obavijesti
