Error & Exception Mailer (4.0.3) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Send email
el: Στείλε email

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Role
el: Ρόλος

en: Exception
el: Εξαίρεση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
