Error & Exception Mailer (4.0.3) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configure
fil: Ayusin

en: Error
fil: Mali

en: Roles
fil: Mga papel
