Error & Exception Mailer (4.0.3) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Send email
ja: メール送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: Configure
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Create
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Roles
ja: 役割

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Role
ja: 役割

en: Exception
ja: 例外

en: Send interval
ja: 送信間隔

en: Email addresses
ja: メールアドレス

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: List of roles
ja: 役割リスト

en: %email is not a valid email address.
ja: %email は適切なメールアドレスではありません。

en: %emails are not valid email addresses.
ja: %emails は適切なメールアドレスではありません。
