Error & Exception Mailer (4.0.3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога
