Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Send email
da: Send e-mail

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: error
da: fejl

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Create
da: Opret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Roles
da: Roller

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Role
da: Rolle

en: Email body
da: Email indhold

en: Exception
da: Undtagelse

en: Send interval
da: Afsendelses-interval

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: exclude
da: ekskludér

en: List of roles
da: Rolleliste

en: %email is not a valid email address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: %emails are not valid email addresses.
da: %emails er ikke gyldige e-mail-adresser.
