Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Send email
et: Saada kiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Create
et: Loo

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Role
et: Roll

en: Exception
et: Veaolukord

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: exclude
et: välja arvatud

en: List of roles
et: Rollide nimekiri

en: %email is not a valid email address.
et: %email ei vasta e-posti formaadireeglitele.

en: %emails are not valid email addresses.
et: %emails ei ole korrektses formaadis.
