Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Create
is: Stofna

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Role
is: Hlutverk

en: Send interval
is: Tíðni sendinga

en: About
is: Um
