Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
