Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
