Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Send email
pt: Enviar email

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Update
pt: Atualizar

en: Configure
pt: Configurar

en: Error
pt: Erro

en: Create
pt: Criar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Role
pt: Grupo

en: Email body
pt: Corpo do email

en: Exception
pt: Exceção

en: Send interval
pt: Intervalo de envio

en: Email addresses
pt: Endereços de email

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: List of roles
pt: Lista de funções

en: %email is not a valid email address.
pt: %email não é um email válido.

en: %emails are not valid email addresses.
pt: %emails não são email válidos
