Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Create
uk: Створити

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Role
uk: Роль

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Exception
uk: Виняток

en: Send interval
uk: Інтервал відправлення

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: exclude
uk: виключення

en: List of roles
uk: Перелік ролей

en: %email is not a valid email address.
uk: %email не є коректною електронною адресою.

en: %emails are not valid email addresses.
uk: %emails не є коректними електронними адресами.
