Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Error
cy: Gwall

en: Create
cy: Creu

en: Custom
cy: Addasu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth
