Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Create
eo: Kreu

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo
