Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Create
gl: Crear

en: Custom
gl: Personalizado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Role
gl: Rol

en: Exception
gl: Excepción

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
