Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Create
ka: შექმნა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
