Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Create
km: បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Role
km: តួនាទី

en: Exception
km: ករណី​លើក​លែង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
