Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Exception
sk: Výnimka

en: Send interval
sk: Interval odosielania

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
