Error & Exception Mailer (4.0.5) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Create
sv: Skapa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Role
sv: Roll

en: Exception
sv: Undantag

en: Send interval
sv: Intervall för sändning

en: Email addresses
sv: E-postadresser

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: exclude
sv: exkludera

en: %email is not a valid email address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.
