Error & Exception Mailer (4.0.6) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: About
ne: बारेमा
