Error & Exception Mailer (4.0.6) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Configure
ru: Настроить

en: Error
ru: Ошибка

en: Create
ru: Создать

en: Custom
ru: Собственная

en: Roles
ru: Роли

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Role
ru: Роль

en: Email body
ru: Текст письма

en: Exception
ru: Исключение

en: Send interval
ru: Интервал между отправками

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: exclude
ru: исключить

en: List of roles
ru: Список ролей

en: %email is not a valid email address.
ru: %email недействительный адрес электронной почты.

en: %emails are not valid email addresses.
ru: %emails недействительные адреса электронной почты.
