Error & Exception Mailer (4.0.6) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Exception
sl: Izjema

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
