Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: هویت

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Create
fa: ایجاد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Role
fa: نقش

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
