Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
