Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: About
se: Birra
