Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Send email
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Exception
ta: விதிவிலக்கு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
