Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Create
fi: Luo

en: Custom
fi: Oma

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Role
fi: Rooli

en: Exception
fi: Poikkeus

en: Send interval
fi: Lähetysaikaväli

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: exclude
fi: poissulje

en: %email is not a valid email address.
fi: %email ei ole oikea sähköpostiosoite.

en: %emails are not valid email addresses.
fi: %emails eivät ole oikeita sähköpostiosoitteita.
