Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Create
nn: Lag

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Role
nn: Rolle
