Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн
