Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Send email
ro: Trimite email

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Create
ro: Crează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Exception
ro: Excepţie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: List of roles
ro: Lista rolurilor

en: %email is not a valid email address.
ro: %email nu este o adresă de email validă.

en: %emails are not valid email addresses.
ro: %emails nu sunt adrese de email valide.
