Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Exception
gu: અપવાદ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
