Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: error
ta: வழு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்
